Română Polski Italiano Français Türkçe Deutsch Việt 日本語 Español 中文 한국어 English Русский

Statystyki koronawirusa według kraju

Última actualización: 19.04.2021 - 02:00 (GMT+3)

Kraj lub terytoriumWszystkich potwierdzonych przypadkówWszystkich zgonówWszystkich wyzdrowieńAktywnych przypadków
1Stany Zjednoczone32403564581061249609386861565
2Indie15057767178793129488481930126
3Brazylia13943071373335123915991178137
4Francja528952610073341160841072709
5Rosja47021011055824326780269739
6Wielka Brytania43878201272704150568109982
7Turcja4268447359263687590544931
8Włochy38701311169273248593504611
9Hiszpania3407283769813129234201068
10Niemcy3151030805912775200295239
11Argentyna2694014592282364171270615
12Polska2688025620322311145314848
13Kolumbia2652947683282471498113121
14Meksyk23040962122281826646265222
15Iran2237089667321785358384999
16Ukraina1946510397861482079424645
17Peru169762656797161968021149
18Indonezja1604348434241455065105859
19Czechy160188128426149562477831
20Republika Południowej Afryki156676953736149014322890
21Holandia1403833169161170083216834
22Chile112471825177105363545906
23Kanada112149823623100954788328
24Rumunia10293042623294079262280
25Irak97717514981856532105662
26Belgia94700023718799120124162
27Filipiny93613315960779084141089
28Szwecja90013813788730387155963
29Izrael83704763358284882224
30Portugalia8310011694578866925387
31Pakistan7562851624365948380559
32Węgry75050825184455029270295
33Bangladesz7189501038561493693629
34Jordania685973824663848139246
35Serbia662368599158953566842
36Szwajcaria6323991050856841653475
37Austria593423989855521828307
38Japonia529829962248079339414
39Liban510403692542384879630
40Maroko50581189454918105056
41Zjednoczone Emiraty Arabskie497154155447956616034
42Arabia Saudyjska40497068233887029445
43Bułgaria3863811519530667864508
44Słowacja37597411106255300109568
45Malezja375054137835382219854
46Panama36059761873503474063
47Ekwador3605461770330954133302
48Białoruś34422324233348526948
49Grecja315273946226794737864
50Chorwacja307790656228556015668
51Azerbejdżan300666414026440332123
52Gruzja295358393928091510504
53Boliwia2885451263423731338598
54Kazachstan287001338424632337294
55Tunezja285490978323479140916
56Nepal28467330832753006290
57Terytoria Palestyńskie280741301724735930365
58Dominikana261129341821872438987
59Kuwejt256987144824046515074
60Paragwaj248364525120398239131
61Mołdawia24589755712312359091
62Irlandia243508483622447114201
63Dania24263324552311669012
64Etiopia242028337017931559343
65Litwa233631376021141118460
66Słowenia232071415921598611926
67Kostaryka228577307119697428532
68Egipt2163341273816347940117
69Gwatemala212307719019038814729
70Armenia208520387818746617176
71Honduras200259495476235119070
72Katar19658038217397022228
73Bośnia i Hercegowina188994778814586335343
74Wenezuela181903188816453015485
75Oman180031187816032417829
76Libia171880289615701011974
77Urugwaj164744190813291729919
78Nigeria16420720611543257821
79Bahrajn16411059415236111155
80Kenia151653248110164247530
81Macedonia Północna147094444312281019841
82Mjanma (Birma)14262832061318957527
83Albania129594234210158425668
84Algieria11964231558339733090
85Estonia117554109210187914583
86Korea Południowa11411517971040068312
87Łotwa11133420531019447337
88Norwegia1073697088895217709
89Sri Lanka96796618931133065
90Czarnogóra955511429909033219
91Kuba93511525880354951
92Kirgistan918831549869073427
93Ghana91663771895301362
94Zambia90918123588718965
95Chiny90499463685549314
96Uzbekistan86680638840431999
97Finlandia841318874600037244
98Mozambik69203798612937112
99Salwador675572075637871695
100Kamerun64809939578216049
101Luksemburg64746785606273334
102Singapur608313060485316
103Afganistan578982546521683184
104Cypr554072883906116058
105Namibia46515602444371476
106Côte d’Ivoire4551927445064181
107Botswana44075671394933911
108Jamajka438907231971023457
109Tajlandia423521012875013501
110Uganda4137833840898142
111Senegal39782109138511180
112Zimbabwe376991552350051142
113Malawi339411138317641039
114Madagaskar32205542257985865
115Sudan317902208255394043
116Malta2996640928962595
117Australia29513910264352168
118Demokratyczna Republika Konga28956745258412370
119Malediwy2634870235912687
120Angola24300561225761163
121Rwanda23888325222411322
122Mongolia21995441187710074
123Gabon21858133185073218
124Gwinea21460138188822440
125Syria211421446148414855
126Republika Zielonego Przylądka20254190179642100
127Majotta19757168296416625
128Polinezja Francuska18696141484213713
129Reunion18425135167941496
130Eswatini184176711771234
131Mauretania1812145217473196
132Gujana Francuska180819599957991
133Tadżykistan1330890132180
134Burkina Faso1311415412750210
135Mali1307043374325205
136Haiti1291825111791876
137Somalia1283765653466835
138Andora1277112312159489
139Gwadelupa12717176224210299
140Belize125383181214377
141Togo12496119101632214
142Curaçao118378890112738
143Gujana11762268101611333
144Hongkong SAR1168420911270205
145Lesotho1070931550285366
146Dżibuti1046011691721172
147Sudan Południowy1043211410148170
148Aruba10305929725488
149Kongo1008413982081737
150Martynika989064989728
151Papua-Nowa Gwinea9738898468803
152Bahamy96341948984456
153Surinam95451878805553
154Trynidad i Tobago89401537940847
155Benin7611956728788
156Gwinea Równikowa72591066885268
157Nikaragua677818042252373
158Kambodża63894324763870
159Islandia628629618473
160Jemen5812112622192467
161Republika Środkowoafrykańska5728755112541
162Gambia57201705190360
163Niger51311904779162
164San Marino5026874724215
165Seszele4922254351546
166Czad47061694342195
167Saint Lucia440167423896
168Gibraltar429194418116
169Wyspy Normandzkie405386395611
170Sierra Leone40207928481093
171Komory3815146358980
172Barbados377344365673
173Gwinea Bissau3710663117527
174Erytrea3491103288193
175Burundi347767732698
176Liechtenstein281356266592
177Wietnam2781352475271
178Nowa Zelandia2595262467102
179Monako239931229276
180Turks i Caicos236917229161
181Wyspy Świętego Tomasza i Książęca227535221228
182Sint Maarten220527214434
183Bermudy2123181237868
184Liberia204285189958
185Saint Vincent i Grenadyny1819101677132
186Saint-Martin1702121399291
187Wyspa Man157729153810
188Niderlandy Karaibskie154615144487
189Timor Wschodni13062665639
190Antigua i Barbuda121631986199
191Mauritius120315934254
192Tajwan107311103329
193Bhutan952187873
194Saint-Barthélemy9341462471
195Diamond Princess712136990
196Wyspy Owcze66216601
197Kajmany525249924
198Tanzania50921183305
199Brunei Darussalam221320612
200Brytyjskie Wyspy Dziewicze18711824
201Dominika16501596
202Grenada15511522
203Nowa Kaledonia12305865
204Fidżi722655
205Falklandy620557
206Laos580499
207Makau SAR490481
208Saint Kitts i Nevis440440
209Grenlandia310310
210Anguilla290254
211Watykan2701512
212Saint-Pierre i Miquelon250241
213Montserrat201190
214Sahara Zachodnia10181
215Zaandam9270
Świat 141982173 3032050 120672047 18278076