Română Polski Italiano Français Türkçe Deutsch Việt 日本語 Español 中文 한국어 English Русский

Statystyki koronawirusa według kraju

Última actualización: 04.06.2020 - 04:30 (GMT+3)

Kraj lub terytoriumWszystkich potwierdzonych przypadkówWszystkich zgonówWszystkich wyzdrowieńAktywnych przypadków
1Stany Zjednoczone19017831091426886701103971
2Brazylia58456232568266132285862
3Rosja4322775215195957231105
4Hiszpania2874062712819695863320
5Wielka Brytania27985639728344239784
6Włochy2338363360116093839297
7Indie2168246088104071106665
8Niemcy18442586991673008426
9Peru178914489472319101701
10Turcja166422460913085230961
11Iran160696801212520627478
12Francja151677290216945553201
13Chile11362812758617326180
14Meksyk101238117297327116238
15Kanada9308574985104834539
16Arabia Saudyjska911825796815922444
17Chiny8302246347831969
18Pakistan8046316882892349852
19Katar62160453754224573
20Belgia5868595221595933204
21Bangladesz551407461159042804
22Holandia46733597725040506
23Białoruś451162482017124697
24Ekwador4096634862001917461
25Szwecja408034542497131290
26Republika Południowej Afryki375257921968217051
27Singapur36405242358212799
28Zjednoczone Emiraty Arabskie363592701915316936
29Kolumbia3335410451228820021
30Portugalia3326114472007911735
31Szwajcaria30893192128600372
32Kuwejt293592301575013379
33Egipt286151088735020177
34Indonezja282331698840618129
35Irlandia25111165922698754
36Ukraina248237351044013648
37Polska2468711151201411558
38Filipiny19748974415314621
39Rumunia196691296138004573
40Argentyna19268583589612789
41Dominikana18040516112246300
42Izrael17377291149832103
43Afganistan17267294152215451
44Japonia16986900147711315
45Austria1677167015672429
46Panama1460935795194733
47Oman1353767284510625
48Bahrajn128152074105385
49Kazachstan117964862405508
50Dania1177158010552639
51Korea Południowa1162927310499857
52Serbia1152324568524426
53Nigeria1116631533297522
54Boliwia1099137612989317
55Armenia1052417034546900
56Algieria973367362182842
57Czechy943832567492364
58Mołdawia879531048633622
59Ghana85483831325378
60Norwegia84772377727513
61Irak816825640953817
62Malezja797011565311324
63Maroko79222066866850
64Australia72291026640487
65Finlandia691132155001090
66Kamerun658520036762709
67Azerbejdżan62607636652519
68Honduras56902346174839
69Gwatemala55861238244639
70Sudan549931417113474
71Tadżykistan41914823471796
72Luksemburg4024110386153
73Dżibuti39352616362273
74Gwinea39332323321578
75Senegal39324520631824
76Węgry393153421901207
77Uzbekistan3843163014813
78Demokratyczna Republika Konga3495754922928
79Côte d’Ivoire31103515301545
80Tajlandia308458296858
81Grecja293717913741384
82Gabon2902208012081
83Salwador27055111861468
84Bułgaria256014612061208
85Bośnia i Hercegowina25511571939455
86Haiti250748242435
87Macedonia Północna24921451605742
88Nepal230092782013
89Chorwacja2246103209548
90Kenia2216745531589
91Somalia2146794061661
92Kuba2107831830194
93Majotta1993241523446
94Estonia1880691650161
95Kirgistan1871201265586
96Malediwy185076441199
97Wenezuela1819183341467
98Islandia18061017942
99Sri Lanka173511836888
100Litwa1684711260353
101Słowacja1525281375122
102Nowa Zelandia15042214811
103Etiopia1486172461223
104Słowenia1477109135810
105Mali138679788519
106Gwinea Bissau13398531278
107Gwinea Równikowa1306122001094
108Liban125627724505
109Albania118433898253
110Republika Środkowoafrykańska11734231146
111Kostaryka115710685462
112Nikaragua111846370702
113Hongkong SAR10944103951
114Zambia10897912170
115Tunezja10874996573
116Łotwa107924760295
117Paragwaj107011511548
118Sudan Południowy994106978
119Niger9616585739
120Cypr95817790151
121Sierra Leone90947491371
122Madagaskar9086195707
123Burkina Faso8845375378
124Andora8515173565
125Urugwaj82823698107
126Czad82066590164
127Gruzja80013640147
128Jordania7579561187
129Mauretania7453457654
130Diamond Princess7121365148
131San Marino67442391241
132Malta622956251
133Kongo61120179412
134Jamajka59110361220
135Wyspy Normandzkie561465123
136Gujana Francuska5331254278
137Tanzania50921183305
138Uganda507082425
139Wyspy Świętego Tomasza i Książęca4841268404
140Reunion478141166
141Republika Zielonego Przylądka4775238234
142Terytoria Palestyńskie457337282
143Togo45213236203
144Tajwan44374288
145Jemen4199517307
146Rwanda3972271124
147Malawi369451314
148Wyspa Man336243120
149Mauritius335103223
150Wietnam328030226
151Czarnogóra32493150
152Mozambik3162109205
153Liberia31628169119
154Eswatini295320191
155Benin244314893
156Mjanma (Birma)233614582
157Zimbabwe222429189
158Martynika200149888
159Libia196552139
160Wyspy Owcze18701870
161Mongolia185044141
162Gibraltar173015320
163Gwadelupa1621413810
164Kajmany15617877
165Gujana153127071
166Bermudy141911319
167Brunei Darussalam14121381
168Komory132227103
169Kambodża12501232
170Syria12365364
171Trynidad i Tobago11781081
172Bahamy102115536
173Aruba1013980
174Monako994905
175Barbados927814
176Angola8641864
177Liechtenstein8215526
178Sint Maarten7715602
179Surinam741964
180Burundi6313329
181Polinezja Francuska600600
182Bhutan470938
183Makau SAR450450
184Saint-Martin413335
185Botswana4012316
186Erytrea390390
187Gambia261205
188Antigua i Barbuda263203
189Saint Vincent i Grenadyny2601511
190Namibia250169
191Timor Wschodni240240
192Grenada230185
193Curaçao211155
194Nowa Kaledonia200182
195Laos190181
196Saint Lucia180180
197Fidżi180153
198Belize182160
199Dominika180162
200Saint Kitts i Nevis150150
201Falklandy130130
202Grenlandia130112
203Watykan120210
204Turks i Caicos121110
205Montserrat111100
206Seszele110110
207Zaandam9207
208Sahara Zachodnia9162
209Brytyjskie Wyspy Dziewicze8170
210Papua-Nowa Gwinea8080
211Niderlandy Karaibskie7070
212Saint-Barthélemy6060
213Saint-Barthélemy6060
214Anguilla3030
215Saint-Pierre i Miquelon1010
Świat 6567262 387911 3161024 3018327