Română Polski Italiano Français Türkçe Deutsch Việt 日本語 Español 中文 한국어 English Русский

Statystyki koronawirusa według kraju

Última actualización: 27.01.2021 - 19:00 (GMT+3)

Kraj lub terytoriumWszystkich potwierdzonych przypadkówWszystkich zgonówWszystkich wyzdrowieńAktywnych przypadków
1Stany Zjednoczone26025400435910157691469820344
2Indie1069027915375110359305177223
3Brazylia89365902189187798655919017
4Rosja3774672710763202483501113
5Wielka Brytania368974610016216624841927100
6Francja3079943741062191522786685
7Hiszpania2733729567991969582479972
8Włochy2485956864221917117482417
9Turcja244235025344232251194495
10Niemcy2166763546351866000246128
11Kolumbia2041352521281864904124320
12Argentyna1885210472531674555163402
13Meksyk17889051520161348660288229
14Polska1489512360541246267207191
15Republika Południowej Afryki1423578417971254674127107
16Iran1392314576511183463151200
17Ukraina120088322202980085198596
18Peru110723940107102273644396
19Indonezja102429828855831330164113
20Holandia96159313733250947610
21Czechy9561551579184151898846
22Kanada7570221940367806859551
23Rumunia7186121801566240038197
24Chile7098881804066679925049
25Belgia6966422087948224627539
26Portugalia66895111305484753172893
27Izrael619150453953869175920
28Irak6162591301858632716914
29Szwecja560472114254971544076
30Pakistan5374771145049220733820
31Bangladesz533444807247793547437
32Filipiny5184071048147554232384
33Szwajcaria5154839204317600188679
34Maroko467493818744482314483
35Austria408781756438635114866
36Serbia389045394431536353565
37Japonia371680525230816458264
38Arabia Saudyjska36702363633585452115
39Węgry36188112198246596103087
40Jordania32311142623110807769
41Panama313834513726349545202
42Liban2857542477168749114528
43Zjednoczone Emiraty Arabskie28514780525919425148
44Nepal27037520202650693286
45Gruzja25556431082455276929
46Ekwador2421461466820407123407
47Słowacja241392436120214834883
48Białoruś241133167822706812387
49Chorwacja23035949132223963050
50Azerbejdżan22958431052217174762
51Bułgaria216416891618099526505
52Dominikana207455257915080454072
53Boliwia2052081010515255542548
54Tunezja200662637014899545297
55Dania196540205018364710843
56Malezja19411470715101842389
57Kostaryka191345256714980838970
58Irlandia189851306623364163421
59Kazachstan181117247616315615485
60Litwa179212271612356252934
61Armenia16642730561560537318
62Egipt163129906712743326629
63Kuwejt1628629571557396166
64Słowenia161662342514035317884
65Mołdawia15762633961478646366
66Terytoria Palestyńskie15699618081469348254
67Gwatemala15545954861403089665
68Grecja15408357241421686191
69Katar1499332481452514434
70Honduras14288034866059778797
71Mjanma (Birma)138802308912317012543
72Etiopia134569207512074811746
73Oman13357415251264865563
74Paragwaj129394265110457022173
75Wenezuela12452511591167856581
76Nigeria12429915229927623501
77Bośnia i Hercegowina12053246219333222579
78Libia11606418029540618856
79Algieria10609728717233630890
80Bahrajn100689370970063313
81Kenia10032317518369114881
82Macedonia Północna911612812796218728
83Chiny892724636827741862
84Kirgistan841751405803302440
85Uzbekistan7851062176997892
86Korea Południowa764291378654789573
87Albania7369113324488027479
88Łotwa6302711385112310766
89Ghana62751377585613813
90Norwegia61594556532997739
91Sri Lanka60233288525667379
92Singapur593912959104258
93Czarnogóra59262777507547731
94Afganistan548912397475494945
95Salwador539891589476434757
96Luksemburg49852570471472135
97Zambia48911688412826941
98Finlandia436166553100011961
99Estonia41966398316959873
100Uganda392613181405124892
101Urugwaj38680401308617418
102Mozambik340553292134312383
103Namibia33265332312101723
104Zimbabwe320041103234137488
105Cypr30252190205728005
106Kamerun29617462280451110
107Australia28785909260191857
108Côte d’Ivoire27237147251961894
109Sudan265961750206804166
110Senegal25407601211253681
111Kuba23439204183254910
112Demokratyczna Republika Konga22048661149686419
113Malawi20830540700513285
114Botswana20658124167943740
115Angola19553462173881703
116Madagaskar1874327917930534
117Polinezja Francuska17961131484212988
118Malta17192258142522682
119Mauretania1646041815391651
120Gujana Francuska158577699955786
121Tajlandia1546576110544335
122Malediwy1524751139161280
123Jamajka15241342119422957
124Eswatini1483051795424771
125Gwinea144178213869466
126Rwanda1388518188614843
127Syria1376289571855682
128Republika Zielonego Przylądka1361912912841649
129Tadżykistan1330890132180
130Belize1178829311187308
131Haiti1133124390102078
132Gabon104116710013331
133Hongkong SAR102831759162946
134Burkina Faso1015711884721567
135Reunion9843459261537
136Andora9638978774767
137Gwadelupa909715422426701
138Surinam81741507377647
139Bahamy814017567461219
140Lesotho804714623985503
141Mali800632757311948
142Kongo788711758461924
143Majotta78846029644860
144Trynidad i Tobago74961347058304
145Gujana73461726455719
146Aruba6768576349362
147Martynika640245986259
148Nikaragua625316942251859
149Islandia600029591556
150Dżibuti592362584120
151Gwinea Równikowa5492865268138
152Republika Środkowoafrykańska498063488532
153Somalia47541303666958
154Togo4682764005601
155Curaçao455820444296
156Niger44071533544710
157Gibraltar4024693401554
158Gambia40121283753131
159Sudan Południowy3788643542182
160Benin3643483317278
161Wyspy Normandzkie3499793227193
162Czad32251162316793
163Sierra Leone3194772232885
164San Marino2915652660190
165Gwinea Bissau253245242166
166Liechtenstein245852232878
167Komory2425771441907
168Nowa Zelandia229525220169
169Jemen2119615142678
170Erytrea197071530433
171Liberia1932841733115
172Sint Maarten1767271611129
173Mongolia166721236429
174Wietnam155135143086
175Burundi14812773706
176Barbados1427101057360
177Monako139991160230
178Turks i Caicos131281020284
179Wyspy Świętego Tomasza i Książęca1210171005188
180Saint-Martin1146121006128
181Seszele11163754359
182Saint Lucia96913493463
183Tajwan893780383
184Bhutan856176491
185Papua-Nowa Gwinea851981230
186Saint Vincent i Grenadyny7982165631
187Diamond Princess712136990
188Bermudy6881264630
189Wyspy Owcze65416458
190Mauritius5681052533
191Tanzania50921183305
192Kambodża460041248
193Wyspa Man4322536443
194Kajmany383234635
195Niderlandy Karaibskie3603244113
196Saint-Barthélemy300120495
197Antigua i Barbuda201617025
198Brunei Darussalam17631694
199Grenada148113512
200Brytyjskie Wyspy Dziewicze11419518
201Dominika11301058
202Timor Wschodni6705017
203Fidżi552530
204Makau SAR470461
205Laos440413
206Nowa Kaledonia440431
207Falklandy410347
208Saint Kitts i Nevis370352
209Grenlandia300300
210Watykan2701512
211Saint-Pierre i Miquelon230167
212Anguilla160151
213Montserrat131120
214Sahara Zachodnia10181
215Zaandam9270
Świat 100989318 2171104 72988728 25829486