Română Polski Italiano Français Türkçe Deutsch Việt 日本語 Español 中文 한국어 English Русский

Statystyki koronawirusa według kraju

Última actualización: 28.11.2022 - 14:00 (GMT+3)

Kraj lub terytoriumWszystkich potwierdzonych przypadkówWszystkich zgonówWszystkich wyzdrowieńAktywnych przypadków
1Stany Zjednoczone1004650871104755980265741333758
2Indie44672827530614441361166097
3Francja3767729915863936813088705572
4Niemcy3637316415749535698200517469
5Brazylia3521203568956034201418321057
6Korea Południowa269598433041326006651922779
7Japonia2451967449281206882583782135
8Włochy2426066018109823587105492457
9Wielka Brytania240001011968212372956773713
10Rosja2157981239189020986290201632
11Turcja17005537101400168997054432
12Hiszpania135955041159011338229397310
13Wietnam115148654317010608213863482
14Australia10647069161001054610284867
15Argentyna972724713002595888508372
16Holandia853929722907848892327467
17Tajwan8278371142767914793349302
18Iran7559589144633733507279884
19Meksyk71251763304956395789398892
20Indonezja6650244159676642998760581
21Polska63514081183065335940897162
22Kolumbia6314769141895614083432040
23Austria554758221187548278243613
24Portugalia554226525450549568021135
25Grecja536050634178528773838590
26Ukraina5336293110505520897716811
27Malezja498629436652492243527207
28Chile490987862377483442813073
29Izrael471629011834469394310513
30Tajlandia470724433180464950924555
31Belgia463311233042457992220148
32Kanada439274747468429397451305
33Szwajcaria429801614302421111172603
34Peru4227446217370395803052046
35Czechy41712444180041270102434
36Republika Południowej Afryki4040712102428391250625778
37Filipiny403465864608395154318507
38Rumunia32944476725332243362858
39Dania3145455751331335964346
40Szwecja262668621002259223213452
41Irak2463021253632436695963
42Serbia242159117371239358310637
43Singapur21638721702208852973641
44Węgry216209348245209824015608
45Hongkong SAR2101888107181864909226261
46Bangladesz203652729431198557821518
47Nowa Zelandia19451173297191587125949
48Słowacja18557042072918336621313
49Gruzja180569816881177654812269
50Jordania17469971412217310071868
51Irlandia1678827813116654345262
52Pakistan15751253063015386895806
53Norwegia1468473432514621412007
54Kazachstan13965261369313803562477
55Finlandia13942547265135686230127
56Bułgaria12865843802712431135444
57Litwa1274885943212609554498
58Maroko12683961628412508741238
59Słowenia12548086930123564912229
60Chorwacja12530671729812340501719
61Liban1220385107341087587122064
62Gwatemala11539851994811306083429
63Tunezja114699129268983630134093
64Kostaryka11435979031860711273855
65Kuba11113758530110275689
66Boliwia111070122246107749310962
67Zjednoczone Emiraty Arabskie10439312348102325318330
68Ekwador100995835940973448570
69Nepal100088412019988630235
70Panama99572685199837053502
71Białoruś99403771189855921327
72Urugwaj9928877530984476881
73Mongolia99182421799844205225
74Łotwa96162760869503195222
75Arabia Saudyjska82543694588129363042
76Azerbejdżan8242329976813976280
77Paragwaj71816419621698317226
78Bahrajn69591415366932911087
79Sri Lanka6716421680065479151
80Kuwejt6626722570659992110
81Dominikana64983443846436791771
82Mjanma (Birma)633167194886076815998
83Terytoria Palestyńskie6208165404614962450
84Cypr614237122660143611575
85Estonia608759278152499080988
86Mołdawia5947541191350414278699
87Wenezuela54735158285404311092
88Egipt5156452461344218248850
89Libia507078643750059843
90Etiopia494497757247232114604
91Katar4776806854759131082
92Reunion47608890241857256614
93Honduras45767611043132498314135
94Armenia44563187094347432179
95Bośnia i Hercegowina400466162003782885978
96Oman399027426038466910098
97Macedonia Północna3447109568334335807
98Kenia3414965684335106706
99Zambia333721401932968121
100Albania33333035933281641573
101Botswana3263442790322955599
102Chiny311624523327326233129
103Luksemburg29775711332889917633
104Czarnogóra2836442789280663192
105Algieria271061688118255081630
106Nigeria26628331552596403488
107Zimbabwe2578935606251904383
108Uzbekistan24585816372414862735
109Brunei Darussalam24104422522214018679
110Mozambik230590222422831056
111Martynika2244681071104223293
112Laos2166247587660208206
113Islandia20717121975685131267
114Kirgistan20651129911964067114
115Afganistan205802783318278715182
116Salwador201785423017941018145
117Gwadelupa1971059932250193862
118Malediwy18558431116368721586
119Trynidad i Tobago1852374266180767204
120Ghana171009146116952721
121Namibia169946408016582640
122Uganda169663363010043165602
123Jamajka15193133209939249219
124Kambodża138073305613497641
125Rwanda132643146713111264
126Kamerun12399319651186163412
127Malta115775809114399567
128Angola1044911923102367201
129Barbados103955564102435956
130Wyspy Normandzkie9559220794963422
131Gujana Francuska954514111125483786
132Demokratyczna Republika Konga938371452835908795
133Senegal8885919688685833
134Malawi88073268585008380
135Côte d’Ivoire878858308704213
136Surinam8122813924962630210
137Polinezja Francuska768276493350042678
138Nowa Kaledonia7512231474228580
139Eswatini7377014227225593
140Gujana71573128570175113
141Belize690126886831014
142Fidżi68375878664401057
143Madagaskar67054141165379264
144Sudan63637499057924723
145Mauretania63419997624166
146Republika Zielonego Przylądka6296941262372185
147Bhutan624882161564903
148Syria573933163542237
149Burundi506393850418183
150Seszele4938017148626583
151Gabon4897230648491175
152Andora4682415646457211
153Papua-Nowa Gwinea45819668439821169
154Curaçao4555929544720544
155Aruba4356823642438894
156Mauritius41042103239278732
157Majotta40612187296437461
158Tanzania4047184518339443
159Togo39328290390308
160Gwinea3815346437218471
161Wyspa Man380081162679411098
162Bahamy3747683336354289
163Wyspy Owcze3465828769326937
164Lesotho34490706259807804
165Haiti3384686032871115
166Mali327587423193977
167Kajmany3119436855322605
168Saint Lucia295504042909551
169Benin279221632774613
170Somalia2725413611318212711
171Kongo2537538624006983
172Timor Wschodni233371382310297
173San Marino2209111921767205
174Burkina Faso2163138721143101
175Liechtenstein20890872076241
176Gibraltar20184110165793495
177Grenada196132371935818
178Nikaragua18491225422514041
179Bermudy184631511828923
180Sudan Południowy183481381811595
181Tadżykistan1778612517264397
182Gwinea Równikowa1718218316879120
183Dominika15760741567313
184Dżibuti156901891542774
185Monako153396315158118
186Republika Środkowoafrykańska1531111314615583
187Gambia125863721218925
188Saint-Martin1203463139910572
189Grenlandia119712127619189
190Jemen1194521599124662
191Niderlandy Karaibskie114263610476914
192Sint Maarten1093189108339
193Erytrea10189103100860
194Niger99313128890729
195Antigua i Barbuda910614689546
196Komory8941161875129
197Gwinea Bissau8848176864230
198Liberia8014294770515
199Sierra Leone775812643933239
200Czad764119448742573
201Brytyjskie Wyspy Dziewicze73056426494592
202Saint Vincent i Grenadyny71121156641356
203Saint Kitts i Nevis655246648224
204Turks i Caicos644636639218
205Wyspy Świętego Tomasza i Książęca62787761983
206Saint-Barthélemy533664624868
207Anguilla390412387913
208Saint-Pierre i Miquelon324812449798
209Falklandy1930019300
210Montserrat14038137619
211Makau SAR79767901
212Diamond Princess712136990
213Watykan290290
214Sahara Zachodnia10190
215Zaandam9270
Świat 641367671 6636235 619848895 14882541