Română Polski Italiano Français Türkçe Deutsch Việt 日本語 Español 中文 한국어 English Русский

Statystyki koronawirusa według kraju

Última actualización: 22.10.2020 - 23:00 (GMT+3)

Kraj lub terytoriumWszystkich potwierdzonych przypadkówWszystkich zgonówWszystkich wyzdrowieńAktywnych przypadków
1Stany Zjednoczone863511322801756315982775498
2Indie77596401173366946325695979
3Brazylia53035201555004756489391531
4Rosja1463306252421107988330076
5Hiszpania109052134521196958859042
6Argentyna103732527519840520169286
7Francja99904334210108599856234
8Kolumbia9817002946488489567341
9Peru8768853393779289250056
10Meksyk86755987415632037148107
11Wielka Brytania81046744347344765776
12Republika Południowej Afryki7105151884364256049112
13Iran5507573165044267476433
14Chile4971311379246976513574
15Włochy46572636968259456169302
16Irak4421641046537182659873
17Niemcy4038441004430210091700
18Bangladesz394827574731053278548
19Indonezja3775411295930100663576
20Filipiny363888678331233344772
21Turcja355528958431002735917
22Arabia Saudyjska34377452503301818343
23Pakistan32548067023091369642
24Ukraina3228796043134898181938
25Izrael308247231928833717591
26Holandia2624056919250255236
27Belgia2533861053921717221130
28Czechy216425182883649130948
29Polska2146864019102204108463
30Kanada208234985817525523121
31Rumunia196004616314108948752
32Maroko186731313215448129118
33Ekwador156451125001341879764
34Nepal14850981210282044877
35Boliwia140228855810633025340
36Katar1304622281273282906
37Panama126435259710272521113
38Dominikana122873221210092019741
39Zjednoczone Emiraty Arabskie1207104741133646872
40Kuwejt1194207301107147976
41Oman11183711479794912741
42Kazachstan10990717961053852726
43Portugalia10954122456453142765
44Szwecja1089695930497198068
45Egipt1058836155985161212
46Gwatemala1031723580926656927
47Kostaryka9942512366073837451
48Szwajcaria9701920445570039275
49Japonia945241685876665173
50Etiopia9169313964526045037
51Honduras9107825963634152141
52Białoruś90380945815017934
53Wenezuela88035753816265656
54Chiny85729463480850245
55Bahrajn78907308754243175
56Austria718449415397016933
57Armenia7083611314978719918
58Mołdawia6956816415042217505
59Liban670275523140935066
60Uzbekistan64439540616582241
61Nigeria616671125568803662
62Singapur57941285782984
63Paragwaj5681912503767317896
64Algieria5535718883861814851
65Irlandia5447618712336429241
66Kirgistan540061122467266158
67Libia526207682905722795
68Węgry5221213051525435653
69Terytoria Palestyńskie49134435425446155
70Ghana4753831246789437
71Azerbejdżan47418648406196151
72Kenia472128703305013292
73Jordania46441481734038620
74Tunezja45892740503240120
75Mjanma (Birma)4100810052114418859
76Afganistan406261505338315290
77Dania37763694308776192
78Serbia37536783315365217
79Bośnia i Hercegowina3731410512598910274
80Słowacja35330115876326452
81Bułgaria3333510481759814689
82Salwador32262936279043422
83Chorwacja29850406220647380
84Grecja28216549998917678
85Australia27466905251591402
86Korea Południowa25543453236471443
87Macedonia Północna25473874180476552
88Malezja23804204154178183
89Gruzja22803178940113224
90Kamerun21570425201171028
91Côte d’Ivoire2036312120070172
92Albania18250465103957390
93Słowenia17646211729910136
94Norwegia17125279118634983
95Madagaskar1681023816215357
96Czarnogóra16259253120933913
97Zambia1603534615168521
98Senegal15508321140261161
99Finlandia1425535598004100
100Sudan1372483667646124
101Namibia12460133106091718
102Luksemburg1233314084743719
103Gwinea1163571104741090
104Mozambik115598192262252
105Malediwy113583710383938
106Demokratyczna Republika Konga1109730410379414
107Uganda110419872103733
108Tadżykistan10653819724848
109Gujana Francuska10342699995278
110Haiti897923173031445
111Gabon8901548479368
112Litwa866312537734765
113Jamajka860017940954326
114Angola858226033055017
115Zimbabwe82422367742264
116Republika Zielonego Przylądka80339068351108
117Mauretania76381637363112
118Gwadelupa732911521995015
119Kuba64211285871422
120Sri Lanka62871435612712
121Bahamy605112736332291
122Malawi58741834764927
123Eswatini58141165468230
124Botswana5609219154673
125Dżibuti551261538764
126Nikaragua543415542251054
127Trynidad i Tobago539210138221469
128Hongkong SAR52811055019157
129Syria522425716293338
130Polinezja Francuska51611935361606
131Kongo51569238871177
132Surinam5150109499150
133Malta51374933841704
134Gwinea Równikowa507483495437
135Rwanda5017344803180
136Reunion5015194445551
137Republika Środkowoafrykańska48586219242872
138Aruba4389364120233
139Islandia42681130981159
140Estonia4247713366810
141Majotta42034429641195
142Łotwa39584913572552
143Somalia38971023166629
144Gujana38501162839895
145Andora38116324701278
146Tajlandia3719593514146
147Gambia36571182658881
148Mali34401322608700
149Cypr31542514441685
150Belize29374617561135
151Sudan Południowy28725512901527
152Urugwaj2663532172438
153Benin2557412330186
154Burkina Faso2414651869480
155Gwinea Bissau2403411818544
156Sierra Leone2340731777490
157Martynika225724982135
158Togo2120511561508
159Jemen20575971344116
160Lesotho192343961919
161Nowa Zelandia191425183158
162Czad141096122391
163Liberia138582127825
164Niger121469112817
165Wietnam114835104964
166Wyspy Świętego Tomasza i Książęca9351589822
167Curaçao7851479305
168Wyspy Normandzkie7844865977
169San Marino7744269042
170Sint Maarten7692268166
171Diamond Princess7121365940
172Turks i Caicos69866893
173Gibraltar6300495135
174Papua-Nowa Gwinea583754531
175Burundi551149753
176Tajwan548749744
177Saint-Martin5388422108
178Komory517749416
179Tanzania50921183305
180Wyspy Owcze490047317
181Erytrea457039166
182Mauritius4211038427
183Wyspa Man348243213
184Bhutan332030626
185Mongolia328031216
186Kambodża28602806
187Liechtenstein2821158123
188Monako273223140
189Kajmany235121420
190Barbados224720710
191Bermudy18891745
192Seszele15101483
193Niderlandy Karaibskie150312126
194Brunei Darussalam14831432
195Antigua i Barbuda122310118
196Saint-Barthélemy7706611
197Brytyjskie Wyspy Dziewicze711700
198Saint Vincent i Grenadyny680644
199Makau SAR460460
200Saint Lucia4202715
201Dominika330294
202Fidżi332301
203Timor Wschodni290281
204Grenada270243
205Nowa Kaledonia270270
206Watykan2701512
207Laos240222
208Saint Kitts i Nevis190190
209Grenlandia170161
210Saint-Pierre i Miquelon160124
211Falklandy130130
212Montserrat131120
213Sahara Zachodnia10181
214Zaandam9207
215Anguilla3030
Świat 41870250 1140572 30806087 9923591