Română Polski Italiano Français Türkçe Deutsch Việt 日本語 Español 中文 한국어 English Русский

Statystyki koronawirusa według kraju

Última actualización: 08.08.2020 - 08:00 (GMT+3)

Kraj lub terytoriumWszystkich potwierdzonych przypadkówWszystkich zgonówWszystkich wyzdrowieńAktywnych przypadków
1Stany Zjednoczone509552416409426169672314463
2Brazylia2967064997022068394798968
3Indie2088611425781427669618364
4Rosja87713514725683592178818
5Republika Południowej Afryki5454769909394759140808
6Meksyk46940751311313386104710
7Peru46387520649314332128894
8Chile368825995834216816699
9Kolumbia36719612250198495156451
10Hiszpania36144228503196958135981
11Iran3225671813227972424711
12Wielka Brytania30900546511344262150
13Arabia Saudyjska285793309324894833752
14Pakistan282645605225809918494
15Bangladesz2525023333145584103585
16Włochy2497563519020164212924
17Turcja238450581322157411063
18Argentyna2356774411103297127969
19Niemcy21631592541974009661
20Francja197921303248283684761
21Irak144064523610319735631
22Filipiny12275421686685253734
23Indonezja12122655937755738076
24Kanada11898589701034356580
25Katar1123831801091423061
26Kazachstan9782910587160925162
27Egipt9514749715055339623
28Ekwador9196958977146314609
29Boliwia8789135242813956228
30Chiny84596463479123839
31Szwecja823235763497171589
32Oman81067502722638302
33Izrael809915815531325097
34Ukraina7826118524305533354
35Dominikana7770912594139335057
36Belgia7278498661772845190
37Panama7256015914667524294
38Kuwejt70727471623307926
39Białoruś68614583642003831
40Zjednoczone Emiraty Arabskie62061356560155690
41Rumunia5927326162928927368
42Holandia57501615425051097
43Gwatemala552702168431359967
44Singapur5479727483126458
45Portugalia5235117463808712518
46Polska5032417873604112496
47Honduras463651465635538545
48Nigeria456879363263712114
49Japonia4381510333015312629
50Bahrajn43307159402762872
51Ghana40097206366383253
52Armenia39985777320087200
53Kirgistan391621451307646947
54Afganistan370151307259039805
55Szwajcaria362691986316002683
56Algieria341551282236679206
57Azerbejdżan33376483296963197
58Maroko30662461215488653
59Uzbekistan29057181200598817
60Serbia276086261404712935
61Mołdawia26990835189187237
62Irlandia264701772233641334
63Kenia251384131111813607
64Wenezuela241662081247011488
65Nepal2221470158146330
66Kostaryka22081218726614597
67Austria21837720196901427
68Etiopia21452380941511657
69Australia20697278113209099
70Salwador1954452093799645
71Czechy18060389127494922
72Kamerun17718391153202007
73Côte d’Ivoire16524104128023618
74Korea Południowa1456230413629629
75Dania1444261712840985
76Terytoria Palestyńskie137229472106418
77Bośnia i Hercegowina1368739473735920
78Bułgaria1320944276225145
79Madagaskar12708135104122161
80Sudan1189477362434878
81Macedonia Północna1155451976073428
82Senegal1088722571863476
83Norwegia95512568857438
84Demokratyczna Republika Konga93552188174963
85Malezja90631258728210
86Gujana Francuska8204477320837
87Gabon79235157042168
88Gwinea7777506800927
89Tadżykistan77066264841160
90Haiti759917748932529
91Finlandia75543316980243
92Zambia748620062641022
93Luksemburg711311958481146
94Paragwaj65086951231316
95Mauretania64981575443898
96Albania615118932272735
97Liban59517020423839
98Chorwacja54661554758553
99Dżibuti5338595083196
100Grecja527021013743686
101Libia50791086604311
102Gwinea Równikowa48218321822556
103Malediwy47691927541996
104Republika Środkowoafrykańska46415917162866
105Węgry46216023464555
106Malawi457513721842254
107Zimbabwe445110213453004
108Hongkong SAR39394626201273
109Nikaragua39021232913866
110Kongo36375815891990
111Czarnogóra35496122961192
112Tajlandia3348583150140
113Somalia32279317281406
114Majotta3068392835194
115Eswatini30365614761504
116Sri Lanka2839112564264
117Kuba2829882429312
118Namibia2802165752211
119Republika Zielonego Przylądka2780292042709
120Mali25611251956480
121Słowacja2523311846646
122Sudan Południowy24504711751228
123Słowenia22331251927181
124Mozambik2213158271371
125Surinam2203291505669
126Litwa2194811658455
127Estonia2133631956114
128Rwanda212851297826
129Gwinea Bissau2032279441061
130Islandia1952101833109
131Benin1936381600298
132Sierra Leone1887681435384
133Jemen1796512907377
134Tunezja1656511251354
135Nowa Zelandia156922152423
136Angola153867544927
137Urugwaj1325371095193
138Łotwa1281321070179
139Uganda125461113135
140Jordania123711117848
141Liberia123078705447
142Cypr122219856347
143Gruzja121317994202
144Burkina Faso115854961143
145Niger115369105727
146Gambia109019146925
147Syria106048311701
148Togo102822710296
149Malta9959675311
150Jamajka98713745229
151Andora9555283964
152Czad9427683828
153Wyspy Świętego Tomasza i Książęca8781579964
154Bahamy8301495721
155Botswana804263739
156Wietnam78910395384
157Lesotho74223175544
158Diamond Princess7121365148
159San Marino699426570
160Reunion675563139
161Wyspy Normandzkie5974753317
162Gujana53822189327
163Tanzania50921183305
164Tajwan477744327
165Burundi400130495
166Komory396735336
167Aruba3963114279
168Mjanma (Birma)359630944
169Mauritius344103340
170Wyspa Man336243120
171Martynika3361698222
172Mongolia293026033
173Wyspy Owcze291019299
174Gwadelupa2901418690
175Erytrea285024540
176Kambodża246021531
177Trynidad i Tobago225813582
178Kajmany20312020
179Gibraltar19001846
180Papua-Nowa Gwinea188353132
181Sint Maarten176168674
182Turks i Caicos170239129
183Bermudy15791444
184Brunei Darussalam14231381
185Barbados138710031
186Monako128410519
187Seszele12601251
188Belize11423280
189Bhutan10809612
190Antigua i Barbuda9237613
191Liechtenstein891853
192Polinezja Francuska690627
193Saint Vincent i Grenadyny560497
194Saint-Martin533419
195Makau SAR460460
196Curaçao311300
197Fidżi271188
198Timor Wschodni250241
199Saint Lucia250241
200Grenada240231
201Nowa Kaledonia220220
202Laos200191
203Dominika180180
204Saint Kitts i Nevis170161
205Grenlandia140140
206Falklandy130130
207Montserrat131102
208Niderlandy Karaibskie13076
209Watykan120120
210Sahara Zachodnia10181
211Brytyjskie Wyspy Dziewicze9171
212Zaandam9207
213Saint-Barthélemy9063
214Saint-Pierre i Miquelon4013
215Anguilla3030
Świat 19545329 724081 12542304 6278944