Română Polski Italiano Français Türkçe Deutsch Việt 日本語 Español 中文 한국어 English Русский

Statystyki koronawirusa według kraju

Última actualización: 24.09.2021 - 02:00 (GMT+3)

Kraj lub terytoriumWszystkich potwierdzonych przypadkówWszystkich zgonówWszystkich wyzdrowieńAktywnych przypadków
1Stany Zjednoczone43515410702766330191929793452
2Indie3359221444637332838352307489
3Brazylia2130817859296420295538419676
4Wielka Brytania756586713580361048181325246
5Rosja73549952014456558780594770
6Francja69777221163716696397164954
7Turcja6960297625246432743465030
8Iran54935911185084872865502218
9Argentyna5246998114772510525226974
10Kolumbia4946811126032478648734292
11Hiszpania4943855861854700300157370
12Włochy46499061305514414272105083
13Indonezja4201559141114401244847997
14Niemcy4185633938473932600159186
15Meksyk35971682733912952626371151
16Polska2900862755372660036165289
17Republika Południowej Afryki289208186655275333452092
18Filipiny2434753374052231558165790
19Ukraina237042555284223797377168
20Peru21694271991081720665249654
21Malezja2142924245651917085201274
22Holandia199162818144190546468020
23Irak198735221993188259682763
24Czechy16879733044816516085917
25Japonia168396517319161298453662
26Chile16494093741016055686431
27Kanada159167927559151930644814
28Bangladesz154832027337150778913194
29Tajlandia1524613158841380362128367
30Izrael12543517611118040366337
31Pakistan123259527432114360561558
32Belgia122923625533114307860625
33Rumunia117298135964109038046637
34Szwecja114864114772110584628023
35Portugalia106487617938101477232166
36Maroko9255071407689327218159
37Serbia8930237926769038116059
38Kazachstan8700591091380167357473
39Kuba832286704878580439434
40Szwajcaria8318801104375098369854
41Węgry819547301457814427960
42Jordania8174871064579456912273
43Nepal7887691107275695420743
44Zjednoczone Emiraty Arabskie73397220837260355854
45Austria7304031094369804221418
46Wietnam72843518017493488216930
47Tunezja703059246766718666517
48Grecja6410221460659926327153
49Liban620552826058566926623
50Gruzja602065871157044322911
51Arabia Saudyjska54679286845357832325
52Gwatemala5420241324149437034413
53Białoruś524248405450893611258
54Kostaryka518632616841834594119
55Sri Lanka5100401244845174245850
56Ekwador5070203266644388030474
57Boliwia4979841868145435024953
58Bułgaria4894232035042732141752
59Azerbejdżan477587639444405327140
60Panama46514771834540773887
61Paragwaj459720161384422301352
62Mjanma (Birma)4534071734340617529889
63Kuwejt4113582443408224691
64Słowacja405931125923847938546
65Chorwacja39647085543793018615
66Terytoria Palestyńskie390369396835603130370
67Urugwaj38806860493804781541
68Irlandia380720520933204643465
69Honduras3615279627108686243214
70Wenezuela358462434634203312083
71Dominikana35632140313475114779
72Dania35594426383485234783
73Etiopia338306529130522327792
74Libia335055456925246378023
75Litwa321243486629619820179
76Oman30355140932951684290
77Egipt2989881704325190230043
78Korea Południowa292699242726284227430
79Mongolia28731711592783727786
80Słowenia287278452126901313744
81Mołdawia28653666492706409247
82Bahrajn2746141389272471754
83Armenia255648520023785512593
84Kenia24767550452388843746
85Katar2360166042339011511
86Bośnia i Hercegowina2302121037919221827615
87Zambia2087153641204442632
88Nigeria20351426681919428904
89Algieria202283574813850158034
90Macedonia Północna188635653916994612150
91Norwegia1853308508895295528
92Kirgistan17803625951725652876
93Botswana17642723601720512016
94Uzbekistan17052012071646144699
95Albania165864260915099812257
96Afganistan154960719812349724265
97Łotwa15269326691432946730
98Estonia15188113391406599883
99Mozambik15037019071461552308
100Finlandia13806810624600091006
101Zimbabwe12913446001218412693
102Czarnogóra12837718791183978101
103Namibia12707134881225391044
104Ghana12614611391209924015
105Uganda12259131379595723497
106Cypr1177595519075526453
107Kambodża1066192176991345309
108Salwador10202431528498113891
109Rwanda9633712334544449660
110Chiny95894463690268990
111Australia9220411966805422954
112Kamerun854141368804333613
113Malediwy84103229822081666
114Singapur82860707241110379
115Jamajka8139418095154428041
116Luksemburg77688835756841169
117Senegal73706185370968885
118Malawi614532269535275657
119Côte d’Ivoire59408583569951830
120Demokratyczna Republika Konga5646310683085824537
121Angola533871434462525701
122Reunion5324136352010868
123Gwadelupa53140690225050200
124Fidżi504475833646013404
125Trynidad i Tobago491111432435974082
126Eswatini45633120943586838
127Madagaskar4289895841322618
128Martynika4054558210439859
129Polinezja Francuska40178606335006072
130Gujana Francuska38965248999528722
131Surinam387698252681711127
132Sudan381822894320383250
133Republika Zielonego Przylądka3724033236123785
134Malta3704845635708884
135Mauretania3566176833967926
136Syria317412172232986271
137Gwinea30318376286361306
138Gujana30186740257023744
139Gabon28726178264432105
140Togo24986216214833287
141Haiti21486607192841595
142Benin21450146172944010
143Seszele2125711520657485
144Laos2064616556815062
145Bahamy20288512180121764
146Majotta20205177296417064
147Timor Wschodni19264109179721183
148Somalia19235107992508906
149Belize19185397170651723
150Papua-Nowa Gwinea1918221718230735
151Tadżykistan17084124169600
152Burundi163563877315545
153Curaçao1625415815605491
154Tajwan1616884115171156
155Aruba1530515914875271
156Andora151561301496264
157Mali1512354714243333
158Mauritius1486360185412949
159Lesotho1439540368307162
160Burkina Faso1409217813778136
161Kongo14014191124211402
162Nikaragua1373020342259302
163Dżibuti1225316211838253
164Hongkong SAR121702131188770
165Sudan Południowy1186112111355385
166Islandia115943311215346
167Gwinea Równikowa1154414098261578
168Wyspy Normandzkie113939710963333
169Republika Środkowoafrykańska1134010068594381
170Saint Lucia1085216984402243
171Gambia9900334954026
172Jemen8830166454561710
173Wyspa Man7300386790472
174Barbados7065636106896
175Erytrea668041662514
176Sierra Leone639312143771895
177Gwinea Bissau60931335261699
178Niger5971201570961
179Liberia59152835458174
180Brunei Darussalam55863137701785
181Gibraltar549797533070
182San Marino541990526960
183Nowa Kaledonia528257585167
184Czad5031174484512
185Bermudy48004532081547
186Grenada45528522732194
187Sint Maarten4161613941159
188Nowa Zelandia4135273819289
189Komory4110147395310
190Saint-Martin36464713992200
191Liechtenstein343660333244
192Monako330033323433
193Wyspy Świętego Tomasza i Książęca3217472636534
194Dominika3134112575548
195Saint Vincent i Grenadyny3071172357697
196Turks i Caicos2820222688110
197Brytyjskie Wyspy Dziewicze264237255550
198Antigua i Barbuda2625571588980
199Bhutan2599325933
200Niderlandy Karaibskie199818191169
201Saint Kitts i Nevis171810965743
202Saint-Barthélemy154824621084
203Tanzania1367501831134
204Wyspy Owcze10862103549
205Kajmany791273554
206Diamond Princess712136990
207Grenlandia5410387154
208Anguilla350133316
209Falklandy670634
210Makau SAR630630
211Montserrat331302
212Saint-Pierre i Miquelon310310
213Watykan270270
214Sahara Zachodnia10181
215Zaandam9270
Świat 231314342 4741045 207961618 18611679